Forsamall Migros

Forsamall ile ilgili en yeni haberler burada!

1427741913_0.jpg

Migros Güvenlik Çemberleri
Siz güvendesiniz, bizim içimiz rahat

Migros Ticaret A.Ş. , gıda ve gıda dışı olmak üzere tüm ürünleri, sizin koşulsuz güvenliğinizi sürekli kılmak için sağlıklı ortamda sunmayı hedef olarak belirlemiştir.

Migros Ticaret A.Ş. müşteri sağlığını sürekli kılmak amacıyla tüm faaliyetlerinde kalite odaklı süreçlerini geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.

Migros Kalite Yönetim ve Gıda Güvenliği

Sektörde ilkleri  uygulayan Migros Ticaret A.Ş., müşterilerinin yaşam kalitesini ileriye taşıyacak çağdaş, sağlıklı,  kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet sunmayı amaçlamakta ve  bu anlayışından da ödün vermemektedir.  Kalite ve ürün güvenliği ile  ilgili tüm süreçlerinde, risk  yönetimi yaparak tehlikelerin en aza indirilmesini ve  tüketicinin bilinçlendirilmesini  hedeflemektedir.

Migros Ticaret A.Ş., Ağustos 2005 tarihinde belgelendirdiği, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemini geliştirerek, her konuda olduğu gibi sektöründe öncülüğünü üstlendiği “Kalite” anlayışında önemli bir adım daha atarken, Kasım 2006 tarihinde, ISO 22000-2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Türk Standartları Enstitüsü tarafından belgelendirilmiştir.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılamanın yanı sıra güvenliğini de en ön planda tutan Migros Ticaret A.Ş., hem ISO 9001:2000 hem de ISO 22000-2005 belgelendirmelerinin kapsamına Tansaş ve Macrocenter mağazalarını da dahil ederek konunun kapsamını genişletmiştir.

2007 Yılında ise Şok mağazalarını hem ISO 9001, hem de ISO 22000 belgelerinin kapsamına dahil etmiştir. Bu gelişme ile Migros T.A.Ş. kaliteyi, Ucuzluk Mağazacılığına da taşımıştır.

Migros Ticaret A.Ş.,  ürün güvenliğinin sürdürülebilirliğinde Avrupa Birliği’nin RAPEX (Hızlı Alarm Sistemi), izlenebilirlik, şeffaflık, risk analizi, risk değerlendirmesi için veri toplanması, araştırma ve bilimsel işbirliği, analitik destek ve tüketicinin bilgilendirilmesi  gibi entegre bir  yaklaşımı  benimsemiştir.

Migros Ticaret A.Ş., 2009 yılı Haziran ayında ISO 9001-2008 Kalite Yönetim ve ISO 22000-2005 Gıda Güvenliği belgelerini yenilemiştir.

Migros Ticaret A.Ş., 2009 yılı Aralık ayında Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan İyi Tarım Uygulamaları Yönetmeliğine uygun olarak meyve sebze üreticilerine İTU grup sertifikası almaya hak kazanmıştır.